Ešte váhate?

Našich 5 dôvodov a vyjadrenia klientov vás presvedčia.

1

Ideme po kvalite

Držíme si vysoký štandard a stále zvyšujeme laťku. Radi riešime náročné úlohy, lebo nás posúvajú. Vyberáme si projekty, ktoré nás oslovia a v ktoré veríme. Len tak môžeme dodávať to, čo sľubujeme. A občas aj viac, ako je dohodnuté.

2

Sme partner, nie dodávateľ

Pestujeme zdravé medziľudské vzťahy. Aj po rokoch sa snažíme. Inak to nefunguje. Otvorene hovoríme nie a stojíme si za tým.

te
3

Kvalitné e-shopové riešenie

Dlhodobo rozvíjame vlastné e-shopové riešenie, vďaka ktorému efektívne tvoríme nové e-shopy a rozvíjame existujúce. V jednom systéme môže byť viacero e-shopov v rôznych jazykoch, menách a pre rôzne trhy.

4

Zákazník na prvom mieste

Slová „nedá sa“ pre nás neexistujú. Klienti sú s našou prácou spokojní a vďaka pravidelnému zbieraniu spätnej väzby sa neustále zlepšujeme.

5

Perfektne organizovaný systém

Sme veľkí fanúšikovia efektivity, a tak používame jeden systém na všetko. Vyvinuli sme informačný systém Orchestra, z ktorého riadime celú firmu vrátane projektov. Vďaka nemu a našim procesom ľahko realizujeme aj komplexné projekty.

Zhodnotenie spolupráce

Klenoty Aurum

Tereza Kupcová,
marketing manager

Tereza Kupcová, <br><i>marketing manager</i>

Společnost Klenoty Aurum je leadrem tuzemského trhu v segmentu šperků a hodinek. Před více jak dvěma lety jsme spustili náš vlastní webshop, ke kterému jsme vlivem raketového růstu potřebovali najít vhodného partnera, jenž by stačil našemu tempu rozvoje. Společnost Blueweb je schopna reflektovat všechny požadavky našeho dynamického rozvoje. Cením si zejména rychlé zpětné vazby, jasné komunikace a proklientského, velmi profesionálního přístupu.

Tereza Kupcová, <br><i>marketing manager</i>

Zhodnotenie spolupráce

Isadore Apparel

Peter Velits

Peter Velits

S Bluewebom pracujeme takmer od začiatku nášho webshopu. Žiadna požiadavka nie je problém, všetky naše vylepšenia a nadstavby sú rýchlo a efektívne zapracované. Taktiež sme ťažili zo skúseností Bluewebu, keď sme implementovali veľa ich riešení. Rýchlo sa rozvíjame a potrebovali sme partnera, ktorý by udržal s nami krok. Blueweb je presne tým partnerom.

Peter Velits

Zhodnotenie spolupráce

Watch4u

Igal Krips

Igal Krips

I've been working with Blueweb for more than 2 years already and I am very happy with quality of their work, their attitude and profesionality.

Igal Krips

Zhodnotenie spolupráce

KADERNÍCKY SERVIS

Ondrej Majerík

Ondrej Majerík

V roku 2012 sme spúšťali náš e-shop a som rád, že sme vybrali ako dodávateľa a partnera pri našom projekte Blueweb. Od začiatku maximálna spokojnosť s ich vedomosťami, poradenstvom, profesionálnym a priateľským prístupom a celkovým veľmi kvalitným riešením od administrácie cez technickú podporu Orchestra až po samotné spracovanie e-shopu, ktoré oceňujú naši zákazníci a aj zamestnanci. Neustále sledujú novinky v online priestore a tieto zapracúvajú na existujúce weby, takže spoluprácou s Bluewebom nikdy nebudete stagnovať, ale budete stále napredovať. Určite odporúčam zveriť váš projekt tejto spoločnosti.

Ondrej Majerík

Zhodnotenie spolupráce

Peoplecomm

Tomáš Hajzler

Tomáš Hajzler

Weby dělám s různými lidmi už od roku 2002. A bez nadsázky musím říct, že s nikým to nebylo takové souznění jako s lidmi z Bluewebu. Se vším si ví rady a s čím ne, tak na to stejně přijdou. A hlavně, pokud dají slovo, tak to platí. Obdivuji je i za to, jak dobře si dokáží stanovit a ohlídat vlastní hranice.  Po všech těch předchozích zkušenostech jsem vděčný za to, že se o naše weby starají právě oni.

Tomáš Hajzler

Zhodnotenie spolupráce

M2B

Ondrej Mizerák

Ondrej Mizerák

S firmou Blueweb spolupracujeme na rôznych projektoch už viac ako 8 rokov. Realizovali pre nás webstránku M2B.sk, radia nám v oblasti online reklamy, máme od nich aj riešenie správy pošty pre klientov virtuálneho sídla či automatizáciu tvorby mnohých dokladov a dokumentov či fakturáciu. Oceňujem ich odbornosť, diskrétnosť, lojalitu, neustále vzdelávanie, proaktivitu pri zachovaní ľudského prístupu. Spoluprácu s Bluewebom odporúčam každému, kto rovnako ako my zdieľa vyššie uvedené hodnoty a hľadá kvalitného partnera na vytvorenie, správu webstránky či programovanie.

Ondrej Mizerák

Zhodnotenie spolupráce

Zvaracka.eu

Viliam Boor

Viliam Boor

Blueweb je presne tou firmou, ktorú sme potrebovali, aby sme sa posúvali tým správnym smerom. Dokázali si poradiť s každým naším nápadom a požiadavkou, ktorú ešte vyšperkovali o vlastné skúsenosti. Vďaka tejto spolupráce máme výborne fungujúcu stránku plnú rôznych vylepšení a marketingových vychytávok. Spoluprácu s Bluewebom môžem každému len odporučiť.

Viliam Boor

Zhodnotenie spolupráce

Monlemon

Katka Čviriková

Katka Čviriková

Páči sa mi, že sa nad každou mojou požiadavkou zamyslíte, rýchlo na ňu reagujete a navrhnete mi vždy viacero riešení. Je to radosť, keď nič v princípe nie je problém.

Katka Čviriková

Zhodnotenie spolupráce

Edukačné Hračky

Marián Huba

Marián Huba

Riešenia Bluewebu sú na vysokej úrovni. Pomáhajú našej práci, tým pádom vládne všeobecná spokojnosť s ich prácou.

Marián Huba
Blueweb

Navrhujeme, vyvíjame a
optimalizujeme e-shopy na mieru.