Ešte váhate?

Našich 5 dôvodov a vyjadrenia klientov Vás presvedčia.

1

Ideme po kvalite

Držíme si vysoký štandard a stále zvyšujeme laťku. Radi riešime náročné úlohy, lebo nás posúvajú. Vyberáme si projekty, ktoré nás oslovia, a v ktoré veríme. Len tak môžeme dodávať to, čo sľubujeme. A občas aj viac, ako je dohodnuté.

2

Sme partner, nie dodávateľ

Pestujeme zdravé medziľudské vzťahy. Aj po rokoch sa snažíme. Inak to nefunguje. Otvorene hovoríme nie a stojíme si za tým.

te
3

Kvalitné e- shop riešenie

Dlhodobo rozvíjame vlastné e- shopové riešenie, vďaka ktorému efektívne tvoríme nové e- shopy a rozvíjame existujúce. V jednom systéme môže byť viacero e- shopov v rôznych jazykoch, menách a pre rôzne trhy.

4

Zákazník na prvom mieste

Neexistuje pre nás nedá sa. Klienti tvrdia, že sa s nami dobre robí. Pravidelne zbierame spätnú väzbu od zákazníkov, vďaka ktorej sa zlepšujeme.

5

Perfektne organizovaný systém

Sme veľkí fanúšikovia efektivity, a tak používame jeden systém na všetko. Vyvinuli sme informačný systém Orchestra, z ktorého riadime celú firmu vrátane projektov. Vďaka nemu a našim procesom ľahko realizujeme aj komplexné projekty.

Zhodnotenie spolupráce

Peter Velits


S Bluewebom pracujeme takmer od začiatku nášho webshopu. Žiadna požiadavka nie je problém, všetky naše vylepšenia a nadstavby sú rýchlo a efektívne zapracované. Taktiež sme tažili zo skúseností Bluewebu keď sme implementovali veľa ich riešení. Rýchlo sa rozvíjame a potrebovali sme partnera, ktorý by udržal s nami krok. Blueweb je presne tým partnerom.

Peter Velits

Zhodnotenie spolupráce

Igal Krips


I've been working with Blueweb for more than 2 years already and I am very happy with quality of their work, their attitude and profesionality.

Igal Krips

Zhodnotenie spolupráce

Ondrej Majerík


V roku 2012 sme spúšťali náš e-shop a som rád, že sme vybrali ako dodávateľa a partnera pri našom projekte Blueweb, od začiatku maximálna spokojnosť s ich vedomosťami, poradenstvom, profesionálnym a priateľským prístupom a celkovým veľmi kvalitným riešením od administrácie, cez technickú podporu Orchestra až samotné spracovanie e-shopu, ktoré oceňujú naši zákazníci a aj zamestnanci. Neustále sledujú novinky v online priestore a tieto zapracúvajú na existujúce weby, takže spoluprácou s Blueweb-om nikdy nezačnete stáť ale budete stále napredovať. Určite odporúčam zveriť váš projekt tejto agentúre.

Ondrej Majerík

Zhodnotenie spolupráce

Ondrej Mizerák


S firmou Blueweb spolupracujeme na rôznych projektoch už viac ako 8 rokov. Realizovali pre nás webstránku M2B.sk, radia nám v oblasti online reklamy, máme od nich aj riešenie správy pošty pre klientov virtuálneho sídla či automatizáciu tvorby mnohých dokladov a dokumentov či fakturáciu. Oceňujem ich odbornosť, diskrétnosť, lojalitu, neustále vzdelávanie, proaktivitu pri zachovaní ľudského prístupu. Spoluprácu s Bluewebom odporúčam každému, kto rovnako ako my zdieľa vyššie uvedené hodnoty a hľadá kvalitného partnera na vytvorenie, správu webstránky či programovanie.

Ondrej Mizerák

Začnime spolu
nový projekt

Napíšte nám