Navrhujeme, vyvíjame a zlepšujeme e-shopy

Spolupracujeme s klientmi, ktorým záleží na projekte aspoň tak ako nám.

Urobíme audit súčasnej marketingovej, obsahovej a komunikačnej stratégie. Odmeriame hľadanosti kľúčových slov a odporúčania zohľadníme pri návrhu. Určíme merateľné ciele e-shopu.

Navrhneme rozloženie jednotlivých podstránok, otestujeme jeho funkčnosť používateľským testovaním a dizajnujeme. Dbáme na moderný a funkčný dizajn, ktorý bude fungovať aj na mobiloch.

coding 2
Vyvíjame a testujeme

Vývoj e-shopu

E-shop vám vytvoríme na našom e-shopovom riešení Venalio. Slúži nám ako základ, ktorý prispôsobíme presne pre vaše potreby.
Špecifické funkcie veľmi radi dovyvíjame.

Viac ako polovica návštev je z mobilov a tento trend sa bude zvyšovať. Zabezpečíme, aby mobilná verzia bola funkčná – texty čitateľné, tlačidlá dostatočne veľké a iné.

Najmodernejšie technológie zabezpečujú, že e-shop bude rýchly, stabilný a jeho chod bezproblémový. Pred spustením sa ubezpečíme, že sú presmerované URL adresy, aby ste nestratili pozície.

testing 3
Meriame, vyhodnocujeme a optimalizujeme

Optimalizácia e-shopu

Spustením e-shopu práca len začína. Nastavíme webovú analytiku, meriame a vyhodnocujeme. Zvyšujeme návštevnosť a zlepšujeme konverzný pomer.

Sledujeme heatmapy, navrhujeme úpravy na zmeny, zapracúvame ich a A/B testingom vyhodnocujeme ich úspešnosť.

Realizujeme marketingové funkcie, ktoré zvýšia hodnotu objednávky, úspešnosť dokončených košíkov či opakovane privedú starých zákazníkov.

Zaujala vás naša práca
a máte záujem o kvalitný e-shop?

Začnime spolu
nový projekt

Napíšte nám
Blueweb

Navrhujeme, vyvíjame a
optimalizujeme e-shopy na mieru.