Vyjadrenia klientov

Spoluprácu na vytváraní našej novej stránky s kolektívom spoločnosti Blueweb si veľmi vážime. Stránka je vytvorená jednoducho a prehľadne s možnosťou rýchleho prezerania ponúkaných nehnuteľností. No za najväčšiu výhodu považujem flexibilitu, dobré nápady, rýchlu komunikáciu a hlavne to, že stránka je vytvorená tak, že je možné na nej stále pracovať, prispôsobovať ju novým potrebám a s pomocou tohto výborného kolektívu tak realizovať inovácie na stránke aj v budúcnosti. Vyjadrujem naše úprimné a veľké ĎAKUJEM!

Active Reality, Active Reality

Na základe odporúčania sme si vybrali Blueweb za zhotoviteľa novej web stránky naše spoločnosti. Od začiatku sme boli maximálne spokojní. Prístup, kvalita, technické riešenie a rýchlosť nás presvedčili o správnosti výberu.

Graniti, s.r.o., Kamenárstvo Graniti

Spoločnosť Blueweb s.r.o. mi odporučil obchodný partner a som mu za to vďačný. Komunikácia bola na výbornej úrovni, úpravy webstránky boli robené veľmi rýchlo, všetky dohodnuté termíny boli splnené. Nakoľko máme viacero projektov, myslím že viem porovnať a spoločnosť Blueweb i čo sa týka pomeru cena – kvalita je najlepšia s akou som sa doteraz stretol. Každému, kto hľadá služby v danej oblasti ich vrelo odporúčam.

TRAVERT s.r.o., Travert

Spoluprácu s kolektívom firmy Blueweb odporúčam každému, kto uprednostňuje kombináciu výborná cena, výborná kvalita. Našu spokojnosť vyjadruje aj fakt, že pri našich ďalších projektoch a tvorbe webových stránok rátame s pokračovaním spolupráce. Vážim si hlavne flexibilitu, dobré nápady, kreatívnosť a hlavne dodržanie časových termínov.

Štefan Golian, IntersportBenefit.sk

Som rada, že som pri tvorbe aplikácie Sacharidy do vrecka spolupracovala so spoločnosťou Blueweb. Vysoko hodnotím kvalitu ich práce, prístup k problematike, promtnosť a trpezlivosť.

Ľubica Pilková, OZ diabetikinfo.sk

Spolupráca bez najmenších problémov. Výborná komunikácia, profesionalita, ústretovosť. Pozitívne hodnotíme okamžitú reakciu zo strany Blueweb. Ceníme si najmä individuálny prístup, schopnosť vyhovieť každej požiadavke a zhmotnenie našej predstavy do virtuálnej podoby. Ďakujeme

Miroslav Dubovský, terasy-pristresky.sk

So spoluprácou s firmou Blueweb sme nadmieru spokojní. Skvelá komunikácia počas tvorby aj po odovzdaní stránok a v našom prípade aj e-shopu.
Všetky drobnosti, ktoré sa vyskytli po odovzdaní riešime za pochodu s úsmevom a nadhľadom.
Takže sme maximálne spokojní.

Libor Židek, BANA-SK s.r.o.

Spoluprácu s pánom Poppe pri tvorbe našej stránky možno vyjadriť slovami - operatívnosť, kreativita s cieľom dosiahnúť dobrý finálny produkt.
Myslím si, že sa podarilo vytvoriť našu stránku ako prehľadnú a zrozumiteľnú s množstvom informácií pre návštevníka stránky. Kolektív " Blueweb" vrele odporúčam.

Ing. Vladimír Martinka, Spectrum s.r.o.

Spolupráca pri tvorbe našej stránky s firmou Blueweb bola korektná a prebiehala neustálym obojstranným dialógom. Pružne reagovali na naše pripomienky a zmeny priebežne zapracovávali pri tvorbe webu, až sme dospeli ku konečnému vzhľadu stránky. So spoluprácou sme boli spokojní a tím Blueweb-u môžeme len odporúčať.

Miroslav Mojžita, Adrim s.r.o.

Vďaka profesionálnemu prístupu a kreativite pána Poppeho sa tešíme z našej novej webovej stránky.
Počas celej spolupráce sme oceňovali jeho ochotný a pružný postoj a tiež vhodné návrhy, ktoré prispeli k celkovej spokojnosti a kvalite internetového webu. Spoluprácu s pánom Poppe vrelo odporúčame aj iným spoločnostiam.

Rastislav Kontra, ProfiOkno SK s.r.o.

Nakoľko nemám žiadny prehľad o spoločnostiach a webdizajnéroch, ktorí vytvárajú web. stránky, som veľmi potešená, že pri hľadaní vhodného webdizajnera som na internete našla predtým mne neznámu spoločnosť Blueweb, ktorú som aj oslovila s ponukou.
Príjemné vystupovanie, profesionálny a seriózny prístup p. Poppeho rozhodli o tom, že som si vybrala spol. Blueweb na vytvorenie web. stránky. Spol. Blueweb dokonale previedla moju predstavu o web. stránke do skutočnej podoby. Vrele odporúčam spol. Blueweb.

Ing. Zdenka Šihajová, Ja za to stojím

So spoločnosťou Blueweb som spolupracovala po prvý krát, a ak budem znova potrebovať využiť ich služby určite sa k nim vrátim. Oceňujem hlavne ich okamžité reakcie na moje požiadavky a dobré nápady pri realizácii stránky. Pristupujú k svojej práci profesionálne a zodpovedne a to isté platí aj ku vzťahu k zákazníkovi.

Andrea Prekopová, Drevenice na lúke

Ako IT spoločnosť vieme, že komunikácia s klientom a zladenie jeho predstáv s možnosťami nie je vždy ľahká vec. V tomto prípade, za pomoci ochoty a porozumenia zo strany Blueweb, sme tentokrát na strane klienta dospeli k zaveru, že náš web je presne to, čo sme si predstavovali. Bola pre nás radosť sa stretnúť a pracovať s príjemnými ľuďmi a zároveň profesionálmi vo firme Blueweb.

Ing. Július Rebeťák, Alfeus s.r.o.

Som spokojný so stránkou, ktorú ste mi vytvorili a upravili. Všetko bolo podľa mojich predstáv, za prijateľnú cenu a za rýchly čas.

Daniel Hrabovský, Simatronik

Promptnosť a príjemné jednanie sprevádzali celú našu spoluprácu. Pán Poppe nás potešil svojím prístupom a záujmom o web, čo výrazne prispelo k tomu, aby bola stránka naozaj funkčná a prehľadná. Pre jeho skúsenosti a ochotu vyhľadám jeho pomoc pri tvorbe webov aj v budúcnosti.

Juraj Ščamba, Vila Katka

So spoluprácou s Michalom Poppem sme nadovšetko spokojní. Profesionalita a ústretovosť boli samozrejmosťou. Sme veľmi radi, že sme si vybrali práve Vás z mnoho iných firiem poskytujúcich podobné služby ako Vy a určite sa vrátime len k Vám ak budeme potrebovať Vaše služby a podporu. Jednoznačne odporúčame.

Peter Bariš, Maxi Maryland