SEO

Optimalizácia pre vyhľadávače sa rozdeľuje na optimalizáciu faktorov na stránke (tzv. onpage faktory) a mimo nej (tzv. offpage faktory). Vykonáva sa za účelom získania vyšších pozícií vo vyhľadávačoch (Google a iné). Dobre navrhnutá SEO stratégia vedie k zvýšeniu návštevnosti a počtu zákazníkov. Jedná sa o dlhodobý proces, pričom výsledky sa začínajú dostavovať postupne.

Nová web stránka, ktorú Vám pripravíme, bude optimalizovaná z pohľadu onpage faktorov, t.j. bude spĺňať všetky technické normy podstatné pre SEO, bude mať správnu informačnú štruktúru a ľahko sa v nej bude dať orientovať.

V niektorých menej konkurenčných oblastiach to stačí na dosiahnutie prvých miest vo vyhľadávačoch, napr. prvé miesta sme pre našich klientov takýmto spôsobom získali na frázy prenájom debnenia, opravy siemens, opravy danfoss, polepy výkladov, protihlukový systém, športové povrchy, železničné priecestia a pod. Pred vyhotovením a spustením novej stránky sa nedá predpovedať aké miesto Váš nový web dosiahne.

Ak by sa spustením novej stránky nedosiahli prvé miesta v Googli, je nutné pristúpiť aj k optimalizácii offpage faktorov. Spočíva najmä v získavaní relevantných spätných odkazov, propagácii na sociálnych sieťach a ďalších krokoch.

Spätné odkazy a ich kvalita sú z pohľadu Googlu jedným z najdôležitejších faktorov pre určovanie poradia výsledkov vyhľadávania. Preto je kvalitný linkbuilding (budovanie spätných odkazov) základom pre offpage optimalizáciu pre vyhľadávače. Ide o dlhodobý proces, ktorého cieľom je získať odkazy smerujúce na váš web s relevantnými kľučovými slovami.

Ako SEO funguje?

  1. Zistíme, či má SEO pre vás zmysel - určíme návratnosť investície a vypracujeme SEO audit
  2. Vykonáme analýzu kľúčových slov
  3. Vybudujeme spätné odkazy (linkbuilding)
  4. Vysvetlíme ako tvoriť unikátny pútavý obsah, ktorý bude prijateľný aj pre vyhľadávače.  

Pri práci využívame viaceré SEO nástroje, ktoré slúžia k analýze kľúčových slov či webov konkurencie, sledovaniu pozícii, analýze návštevnosti a spätných odkazov a pod. Vďaka tomu máme dokonalý prehľad o účinnosti vykonaných krokov SEO stratégie. K nástrojom budete mať prístup alebo budete počas realizácie dostávať mesačné správy o aktuálnych pozíciách a priebežných výsledkoch optimalizácie. 

Cena za SEO je individuálna, závisí od počtu optimalizovaných fráz a konkurenčnosti prostredia. Stratégiu volíme tak, aby sa investované náklady vrátili čo najskôr. 

Prečo my?

Radi komunikujeme s klientmi. Telefónom, e-mailom, Skypom, cez IM alebo osobne – máme kanceláriu v Žiline a pobočku v Púchove. Radi sa stretneme. Pred monológom uprednostňujeme dialóg. Preto nespolupracujeme s ľuďmi, ktorí majú vždy vo všetkom pravdu a rozumejú webom lepšie ako my.


Čo ďalej?

Nezáväzný dopyt