Peoplecomm.cz + TomasHajzler.com

Predaj kníh, e-bookov a kurzov na 2 e-shopoch s plnou automatizáciou procesov

Ukážka designu
O značke

Tomáš Hajzler a jeho knižné vydavateľstvo Peoplecomm nás v dobrom ovplyvňujú niekoľko rokov. Ako sám Tomáš o sebe hovorí: Dnes vydává knihy, píše, přednáší, vyhledává a propojuje firmy, které kladou vyšší smysl nad vydělávání. Jako dobrovolník pomáhá v základní škole svých dětí. Spolu-založil KPZ-ku - skupinu alternativního zajišťování potravin. Jeho velkým zájmem je budování decentralizovaných, soběstačných společenství. S manželkou Petrou, dcerami Valérií a Valentýnou, fenkou Haluškou a se svými sousedy žije v pražských Komořanech.

Popis riešenia

V jednej administrácii sme združili aj e- shop www.peoplecomm.cz aj Tomášov osobný web www.tomashajzler.com. Nastavili sme procesy tak, aby iné osoby mohli manažovať chod e-shopu, iné kurzy a prihlášky na ne. To celé je napojené na fakturačný systém dvoch oddelených firiem, ako aj na rôzne bankové účty vo FIO cez API rozhranie.

Podrobná prezentácia knihy


Ku každej knihe má Tomáš kvalitne spracovaný detail - texty, prečo si knihu kúpiť, čo sa v nej dozviete, ukážky z knihy, videá a fotografie či dokonca obsah z príprav knihy. 


Predaj e-bookov

Riešenie vodoznakov v e-bookoch


Pripravili sme technické riešenie bez využitia tretích strán na personalizované vodoznaky k jednotlivým zákazníckym objednávkam.


Online prihlasovanie na kurzy


Na kurzy, ktoré Tomáš organizuje, sa návštevníci môžu prihlasovať online - využíva sa objednávkový a fakturačný systém z e-shopu Peoplecomm s mierne upravenými procesmi v jednej administrácii.


Obsahovo bohatý blog


Súčasťou Tomášovho webu je aj blog so stovkami článkov, ktorý píše už od roku 2007.


Ďalšie funkcionality

  • Manažment 2 nezávislých e-shopov z jednej administrácie
  • Vlastný fakturačný systém
  • Prepojenie s FIO bankou pre automatické párovanie úhrad
  • Objednávkové procesy nastavené pre maximálnu automatizáciu úkonov
  • Prístup pre veľkoobchodných odberateľov
  • Riešenie predaja e-bookov vrátane vodoznakov na mieru

Zhodnotenie spolupráce

Peoplecomm

Tomáš Hajzler

Tomáš Hajzler

Weby dělám s různými lidmi už od roku 2002. A bez nadsázky musím říct, že s nikým to nebylo takové souznění jako s lidmi z Bluewebu. Se vším si ví rady a s čím ne, tak na to stejně přijdou. A hlavně, pokud dají slovo, tak to platí. Obdivuji je i za to, jak dobře si dokáží stanovit a ohlídat vlastní hranice.  Po všech těch předchozích zkušenostech jsem vděčný za to, že se o naše weby starají právě oni.

Tomáš Hajzler

Pozrieť e-shop

Ďalšia referencia

PEKNUO, ELBEZA a ďalšie e-shopy

Multi e-shop riešenie 8 e-shopov so 14 jazykovými mutáciami v jednom systéme

Pozrieť referenciu
Zaujala vás naša práca
a máte záujem o kvalitný e-shop?

Začnime spolu
nový projekt

Napíšte nám
Blueweb

Navrhujeme, vyvíjame a
optimalizujeme e-shopy na mieru.