Portálové riešenia

Pri návrhu kladieme veľký dôraz na analýzu. Tomu prispôsobujeme vzhľad portálu, ponúkané funkcie a spôsob ovládania.

Vytváranie portálu je časovo náročný projekt, ku ktorému vždy pristupujeme individuálne. Je dôležité ho dobre naplánovať a rozdeliť na menšie časti.

Zo strany zadávateľa musí dôjsť k poctivej analýze, či je schopný udržať hotový portál pri živote. Treba si uvedomiť, že našou úlohou je len vývoj portálu, prípadne zabezpečenie hostingu. Nie sme zodpovední za jeho úspech alebo neúspech po spustení.

Naše všeobecné portálové riešenie zahŕňa:

  • vlastné riešenie na spracovanie videa
  • blogovací systém
  • vlastné riešenie na označovanie používateľov vo fotografiách a videu
  • diskusné fórum
  • spracovanie desiatok športových štatistík
  • podporu viacerých jazykov
  • a bez problémov zvláda tisícky používateľov

Realizácie

Sportvin.sk

Portál s výsledkovým servisom oblastných športových líg. Obsahuje fotogalérie, videogalérie, články, kompletný výsledkový servis vrátane pokročilých štatistík. Systém obsluhuje približne päťtisíc hráčov a niekoľko desiatok líg.

V rámci galérie je automatizovaný proces konverzie videa do formátu MP4 tak, aby videoobsah bol dostupný aj na mobilných zariadeniach. Takisto na fotkách je možne označovať osoby.

Systém mesačne obslúži takmer milión zobrazení stránok. Je optimalizovaný na výkon aby návštevníkom boli stránky generované v čo najrýchlejšom čase.

Portál ponúka široké spektrum sociálnych funkcií – zdieľanie odkazov, posielanie správ, fanúšikovstvá a iné.

Autobook.sk

Komunitný portál AutoBook pre majiteľov a priaznivcov automobilov. Svojim členom umožňuje vytvárať vzájomné priateľstvá, písať blogy, diskutovať v skupinách, zdielať fotografie a vytvárať recenzie k automobilom. Naprogramovaný kompletne v modernom frameworku Nette.

Prečo my?

Radi komunikujeme s klientmi. Telefónom, e-mailom, Skypom, cez IM alebo osobne – máme kanceláriu v Žiline a pobočku v Púchove. Radi sa stretneme. Pred monológom uprednostňujeme dialóg. Preto nespolupracujeme s ľuďmi, ktorí majú vždy vo všetkom pravdu a rozumejú webom lepšie ako my.


Čo ďalej?

Nezáväzný dopyt