O nás

Vyhľadávame dlhodobé partnerstvá s rozumne nastavenými vzájomnými vzťahmi. Radi prijímame výzvy a riešime náročné projekty. Sme kreatívni, spoľahliví a naša práca nás baví.

Máme overené postupy, vďaka ktorým tvoríme úspešné e-shopy, ktoré presahujú obrat €1 000 000 mesačne.

Hodnoty

Sloboda a zodpovednosť

Vážime si slobodu, ktorú máme. Ctíme si zodpovednosť, ktorá z nej vyplýva. Naši zamestnanci a spolupracovníci majú veľkú voľnosť, aby sa mohli rozvíjť a prinášať skvelé výsledky.

Vášeň

Vo všetkom, čo robíme, musíme nájsť vášeň a radosť. Bez vášne nie sú koláče. Určite to poznáte. Ak vás niečo baví, tak do toho dáte všetko. A to je náš prípad.

Vytváranie hodnoty

Nesnažíme sa rýchlo zarobiť a zmiznúť. Veríme, že cieľom podnikania je dlhodobo vytvárať hodnoty a dávať prácu. Klientom pomáhame a sme pri nich v dobrom aj zlom.

Otvorená spolupráca

Klientov berieme za rovnocenných partnerov. Vy rozumiete svojmu podnikaniu, my online svetu. Rešpektujme sa, diskutujme, hľadajme najlepšie riešenia. Pred monológom uprednostňujeme dialóg. Komunikujeme otvorene a na rovinu. Ak s vami nesúhlasíme, povieme to. Ak sa nám s vami dobre spolupracuje, tiež to povieme.

Orientácia na výsledok

Čo sľúbime, to splníme. V termíne a v dohodnutej cene. Neťaháme klientov za nos. Prinášame len návrhy, ktorým sami veríme a za ktoré sa vieme postaviť. Výsledky reálne meriame a vyhodnocujeme.

„Doprednosť"

Vytvárame riešenia, ktoré sa ľahko udržiavajú a rozvíjajú. Nestačí nám urobiť návrh, ktorý je dobrý dnes. Sme perfekcionalisti. Potrebujeme prinášať produkty, ktoré budú skvelé aj v budúcnosti.

Náš tím

Sme skvelý tím ťahajúci za jeden povraz. Každý z nás je odborník na určitú oblasť, ale zároveň má obrovské presahy do príbuzných odvetví.

Zistite o nás viac

Vzdelávanie

Neustále sa učíme a získavame nové skúsenosti. Máme interný vzdelávací cyklus Blueweb Academy a pre klientov (spolu)organizujeme konferencie a semináre. Sledujeme zahraničné blogy a odbornú literatúru.

viac o vzdelávaní

Spolupracujeme

Vytvorenie úspešnej internetovej stránky si vyžaduje približne desať remesiel/zručností/odborností/zamestnaní. Nestíhame sledovať všetko sami. Preto vo vybraných oblastiach spolupracujeme so špičkovými odborníkmi, ktorí patria medzi najlepších na Slovensku:

Čo nerobíme

Nerobíme všetko a pre všetkých. Projekty, na ktorých pracujeme nám musia dávať zmysel, preto:

  • nerobíme porno stránky a erotické stránky,
  • nepracujeme pre politické strany,
  • nerobíme na projektoch, ktoré sú proti nášmu vnútornému presvedčeniu alebo s nimi nie sme z nejakého dôvodu stotožnení.

Spoluprácu berieme ako vzájomný vzťah. A keď jedna strana vo vzťahu nie je OK s tou druhou, tak to nefunguje. Na rande tiež nechodíte s kýmkoľvek. Ďakujeme za pochopenie.