Internetový marketing

Internetové vyhľadávače (napr. Google, Seznam, Bing) sú zvyčajne najvýznamnejším zdrojom návštevnosti vašich internetových stránok. Prieskumy ukazujú, že 90% používateľov pozerá len prvú stránku výsledkov, pričom 80% z nich sa sústredí iba na prvých päť pozícií.

Cieľom optimalizácie pre vyhľadávače (z anglického SEO – search engine optimization) je web alebo internetový obchod zviditeľniť vo výsledkoch vyhľadávania tak, aby sa zobrazoval na popredných miestach pri hľadaní relevantných dotazov. Vďaka tomu naň bude prichádzať výrazne viac návštevníkov, ktorí hľadajú presne to, čo na stránkach ponúkate.

Dobre navrhnutá SEO stratégia napomáha k zvýšeniu návštevnosti, predaja a zákazníci ju dokážu oceniť, lebo Váš produkt ľahko našli a kúpili.

SEO nie je jednorázová a jednoduchá záležitosť. Jedná sa o dlhodobý proces. Preto vám ponúkame komplexné služby optimalizácie pre vyhľadávače spočívajúce v konzultáciách, návrhu stratégie, analýzy kľúčových slov, budovaní spätných odkazov, tvorbe optimalizovaného obsahu a dlhodobej správe.

Správa PPC reklamných kampaní

Reklama platená za kliknutie (z anglického PPC – pay per click) je veľmi efektívna a lacná forma propagácie na internete. Vďaka presnému cieleniu prostredníctvom kľúčových slov oslovíte vybranú cieľovú skupinu zákazníkov, pre ktorú je váš produkt či služba určená. Výsledky PPC sa prejavujú okamžite.

Sme jedným z prvých členov programu Google Engage pre agentúry na Slovensku, v ktorom máme prístup k odborným informáciam, školeniam a štatistikám priamo od spoločnosti Google.

Inzeráty môžu byť v textovej forme alebo vo forme bannerov či videa.

Výkonnosť kampane je možné účinne merať analytickými nástrojmi, ktoré vám budú k dispozícii.

Reklamy v rámci PPC kampaní sa zobrazujú:

  • vo vyhľadávačoch na stránkach s výsledkami vyhľadávaní (napr. Google, Yandex, Seznam atď.)
  • v obsahovej sieti internetových stránok v závislosti od ich obsahu
  • na Facebooku (v pravom stĺpci)

Komplexná správa kampaní zahŕňa stanovenie cieľov a stratégie celej kampane, definovanie štruktúry inzerátov, výber a nastavenie reklamných systémov, priebežné sledovanie a optimalizácia kampane za účelom dosiahnutia čo najlepších výsledkov.

Google Analytics Qualified Individual

Michal držiteľom certifikátu Google Analytics Individual Qualification a Google AdWords Individual Qualification. Vieme Vám poskytnúť komplexné poradenstvo do Google Analytics - definovanie cieľov, meranie konverzií a iné.

Prečo my?

Radi komunikujeme s klientmi. Telefónom, e-mailom, Skypom, cez IM alebo osobne – máme kanceláriu v Žiline a pobočku v Púchove. Radi sa stretneme. Pred monológom uprednostňujeme dialóg. Preto nespolupracujeme s ľuďmi, ktorí majú vždy vo všetkom pravdu a rozumejú webom lepšie ako my.


Čo ďalej?

Nezáväzný dopyt